Jak kąsa filipiński tygrys? Najlepsze akcje Pacquiao

Sporty walki

Jedyny w swoim rodzaju, niepodrabialny, legendarny już pięściarz Manny Pacquiao prawdopodobnie dziś po raz ostatni wejdzie do ringu. Po raz trzeci zmierzy się z Timothym Bradleyem. Filipiński tygrys udowodni wszystkim raz na zawsze, że jest wyraźnie lepszy od Amerykanina? Przygotowaliśmy specjalnie dla Was najlepsze akcje „Pacmana” w pigułce. Sami zobaczcie na co stać niespełna 38-letniego Filipińczyka.

Międzynarodowy hit zespołu Survivor pt. "Eye of the tiger" idealnie wręcz pasuje do osobowości Pacquiao. Mierzący 169 cm wzrostu jest niepodważalnym mistrz nad mistrzami, jeśli chodzi o liczbę kategorii wagowych, w których występował. Było ich bowiem aż osiem. Filigranowym azjatycki pięściarz wywalczył aż sześć pasów mistrzowskich: organizacji WBC w wadze muszej,  IBF w wadze junior piórkowej, WBC w wadze junior lekkiej, WBC w wadze lekkiej, WBO w wadze półśredniej i WBC w wadze lekkośredniej.

 

Pacquiao zapowiedział, że prawdopodobnie nadszedł odpowiedni moment na pożegnanie się z zawodnym boksem. Wszystko wskazuje na to, że Bradley będzie jego ostatnim przeciwnikiem. Filipińska gwiazda zrobi wszystko, aby zejść ze sceny w glorii chwały.

 

Zobaczcie jak kąsa filipiński tygrys. Najlepsze akcje Manny'ego Pacquiao w załączonym materiale wideo.

 

Walka Manny Pacquiao - Timothy Bradley od godz. 1:00 w Polsacie Sport. Komentują Janusz Pindera i Albert Sosnowski.

A.J., ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie