DreamHack Malmo: Harmonogram drugiego dnia rozgrywek

E-sport
DreamHack Malmo: Harmonogram drugiego dnia rozgrywek

Od godziny jedenastej będziemy świadkami kolejnych spotkań rozgrywanych w ramach fazy grupowej turnieju DreamHack Malmo. Pierwsze cztery spotkania zostaną rozegrane pomiędzy zespołami, które wczoraj przegrały swoje pojedynki. Od godziny 17:00 rozpocznie się już jednak batalia o awans do dalszej fazy rozgrywek. Swoje mecze rozegrają dziś dwie polskie formacje - Virtus.pro vs. Tempo Storm oraz Lounge Gaming vs. Ninjas in Pyjamas.

Już za kilka chwil rozpocznie się drugi dzień zmagań w ramach fazy grupowej turnieju DreamHack Malmoktóry od wczoraj odbywa się w tym szwedzkim mieście i przyciąga uwagę milionów kibiców z całego świata. W grze nadal uczestniczy szesnaście zespołów Counter-Strike: Global Offensive, które rywalizują ze sobą o tytuł mistrzowski oraz nagrodę główną w wysokości 100 000 dolarów. Od godziny 11:00 do późniejszych godzin popołudniowych będziemy oglądać spotkania drużyn, które wczoraj odniosły porażki. Te, które dziś znów przegrają, będą musiały pożegnać się z rozgrywkami.

 

Od godziny 17:00 czekają nas starcia zwycięzców wczorajszych pojedynków. Swoje mecze rozegrają również polskie ekipy - Lounge Gaming z Ninjas in Pyjamas oraz Virtus.pro z Tempo Storm. W obu przypadkach polscy kibice mogą zasiąść przed monitorami z nadzieją na korzystne wyniki, bowiem legendarni Szwedzi nie są obecnie w najwyższej formiezaś Virtus.pro wydają się być poza zasięgiem rywali z Ameryki Południowej, co czyni ich faworytami spotkania. Wszystkie spotkania odbywać się będą w systemie best of one.
 

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

  • 11:00 – TyLoo vs Team Liquid
  • 12:30 – GODSENT vs G2 Esports
  • 14:00 – CSGL vs Ninjas in Pyjamas
  • 15:30 – FaZe Clan – Team EnVyUs

 

  • 17:00 – Luminosity Gaming vs Mousesports
  • 18:30 – Natus Vincere vs CLG
  • 20:00 – Astralis vs Team Dignitas
  • 21:30 – Virtus.pro vs Tempo Storm
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze