DreamHack Malmo: Virtus.pro awansuje do ćwierćfinałów!

E-sport
DreamHack Malmo: Virtus.pro awansuje do ćwierćfinałów!
@ESL

Nasi rodacy reprezentujący barwy Virtus.pro po zwycięstwie nad Tempo Storm zapewnili sobie awans do ćwierćfinałów DreamHack Masters Malmo! Neo i spółka zwyciężyli na de_mirage wynikiem 16:9.

Spotkanie rozgrywane na de_mirage rozpoczęło się od pistoletówki wygranej przez brazylijską formację. Mimo porażki, w kolejnych rundach lepsi okazywali się nasi rodacy - głównie dzięki świetnej postawie Snaxa. Kolejne rundy padały na konto Polaków, lecz Brazyliczycy nie pozostawali im dłużni. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Virtus.pro, które już szykowało się do występu po stronie TT.

 

Jako strona atakująca, Taz i spółka zgarniali kolejne rundy, sukcesywnie powiększając swoją przewagę nad przeciwnikami. Wynik 14:6 w pełni oddawał różnicę umiejętności między dwoma ekipami. Chwilowy zryw po stronie Brazylijczyków dał im trzy kolejne punkty, lecz to Polacy zakończyli spotkanie wynikiem 16:9 na swoją korzyść. Tym samym, nasi rodacy dołączyli do grona pierwszych ćwierćfinalistów DreamHack Masters Malmo, plasując się na pierwszym miejscu grupy D.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze