FEN 12: Wierzbicki vs Jenel na gali "Feel the Force"

Sporty walki
FEN 12: Wierzbicki vs Jenel na gali "Feel the Force"
fot. FEN

Kolejnym świetnie zapowiadającym się pojedynkiem w formule K-1 jaki pragniemy zapowiedzieć na najbliższej gali FEN 12 "Feel The Force" we Wrocławiu będzie starcie dwóch utytułowanych kickbokserów: zawodowego mistrza Europy Wojciecha Wierzbickiego i mistrza Beneluksu Kamila Jenela. Pojedynek w dniu 20 maja, w legendarnej Hali Stulecia, odbędzie się w kategorii do 77 kilogramów.

Wojciech Wierzbicki ze Zgorzelca ma 27 lat i dwukrotnie już występował na arenie FEN pokonując na punkty Portugalczyka, Janu Malkriado Cruza i doświadczonego, cenionego Mistrza Polski, Łukasza Rambalskiego. Zawodnik ze Zgorzelca był także zawodowym międzynarodowym mistrzem Polski K-1, a największy personalny sukces jaki odniósł to zdobycie, a następnie obroniona tytułu mistrza Europy WAKO Pro. Brał także udział w międzynarodowym turnieju Grand Prix Russia K-1 w 2013 roku i dotarł tam do półfinału ulegając tylko wielokrotnemu mistrzowi świata Dmitry’emu Valentowi. Wierzbicki reprezentuje klub CSW Kick-Fighter Zgorzelec.

30-letni Kamil Jenel debiutuje w Fight Exclusive Night, ale ma bogatą karierę zawodową. Trenował i toczył swoje pojedynki w europejskiej Mekce Kickboxingu czyli w Holandii. Tam pokazał się bardzo dobrze w międzynarodowej rywalizacji. Potwierdził to w Belgii, gdzie w 2014 roku został mistrzem Beneluxu w wadze średniej. Także w krajowej i międzynarodowej rywalizacji w Polsce Jenel wypada bardzo dobrze pokonując polskich i zagranicznych rywali. W ostatniej walce pokonał na punkty znanego Pavla Oboznego. Jenel reprezentuje klub Paco Team Katowice.

 

Bilety na galę FEN 12 Feel The Force można już kupować w serwisie Eventim.pl (kliknij tutaj) oraz KupBilet.pl (kliknij tutaj). Bilety VIP i bilety grupowe można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.

mt, FEN
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie