W ostatnią sobotę Krzysztof Głowacki po raz pierwszy obronił pas mistrzowski organizacji WBO w kategorii junior ciężkiej. Polski pięściarz na pełnym dystansie okazał się zdecydowanie lepszy od Steve'a Cunninghama, a w trakcie pojedynku aż czterokrotnie posyłał Amerykanina na deski. Na gali w Barclays Center zwycięstwo odniósł także Łukasz Maciec. Jakie wyzwania stoją przed polskim mistrzem świata i z kim mógłby zmierzyć się Głowacki w drugiej obronie pasa mistrzowskiego?

W ubiegły weekend na gali UFC w Zagrzebiu zobaczyliśmy występy trzech Polaków. Wygrane na swoim koncie zapisali Jan Błachowicz w walce z Igorem Pokrajacem a Damian Stasiak pokonał Filipa Pejica. Niestety przegraną w debiucie zaliczył Marcin Tybura w rywalizacji z Timothy Johnsonem. Jakie są wrażenia Polaków po gali w Chorwacji?

Nie możemy zapomnieć o zbliżającej się wielkimi krokami gali FEN 12. We Wrocławiu kibice zobaczą aż trzy walki o pasy mistrzowskie, a w dzisiejszym magazynie Puncher odsłonimy kolejne karty wydarzenia, które odbędzie się 20 maja w Hali Stulecia.

Premiera magazynu Puncher o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News.

Puncher Extra Time po programie głównym tylko na Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście: MMA - Jan Błachowicz, Damian Stasiak i Andrzej Janisz
boks - Janusz Pindera, Tomasz Babiloński i Andrzej Wasilewski