Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (22-24 kwietnia)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (22-24 kwietnia)
fot. Polsat Sport

Mecze o medale PlusLigi, turnieje ATP w Barcelonie i Bukareszcie, derby Katowic w 1 lidze, weekend MotoGP w Hiszpanii i WRC w Argentynie - to kilka naszych propozycji na ten weekend. Sprawdźcie nasze transmisje!

Dużo sportu w weekend! Mecze ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów i PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk, derby katowic w 1 lidze, MotoGP w Hiszpanii. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP 250 Bukareszt

 

I ćwierćfinał godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

II ćwierćfinał godz. 23:10 (Polsat Sport News)

komentuje: Filip Gawęcki

 

ATP 500 Barcelona Open BancSabadell

 

I ćwierćfinał godz. 10:30 (Polsat Sport)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

II ćwierćfinał

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

III ćwierćfinał

komentuje: Marcin Muras

 

IV ćwierćfinał

komentuje: Tomasz Lorek

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia godz. 20:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Leszek Bartnicki i Andrzej Iwan

 

Magazyn ligi holenderskiej godz. 22:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Piotr Przbysz

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

mecz o 3. miejsce PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk godz. 18:00 (Polsat Sport)

komentują: Jerzy Mielewski i Łukasz Kadziewicz

 

mecz o 1. miejsce ZAKSA Kędzierzyn Kozle - Asseco Resovia Rzeszów godz. 20:30 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Argentyna

 

OS9 - Parque Tematico 2' godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Hiszpania

 

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

KOSZYKÓWKA

 

Beko BBL

 

Mitteldeutscher BC - Eisbaren Bremerhaven godz. 20:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Adam Romański

 

SOBOTA

 

TENIS

 

ATP 500 Barcelona Open BancSabadell

 

I półfinał godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

II półfinał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

ATP 250 Bukareszt

 

I półfinał godz. 21:07 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Lorek

 

II półfinał godz. 23:10 (Polsat Sport News)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Superliga PGNiG

 

MKS Selgros Lublin - Strat Elbląg godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Artur Siódmiak

 

SIATKÓWKA

 

Orlenliga

 

mecz o 3. miejsce Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Fuzhou

 

I półfinał mężczyzn godz. 7:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

II półfinał mężczyzn godz. 8:10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

mecz o 3. miejsce mężczyzn godz. 9:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

finał mężczyzn godz. 10:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Argentyna

 

podsumowanie dnia godz. 20:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Hiszpania

 

III sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

kwalifikacje godz. 12:35 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

Euroformuła Open

 

wyścig 1 godz. 15:15 (Polsat Sport News)

komentują: Krystian Sobierajski i Michał Fiałkowski

 

NIEDZIELA

 

TENIS

 

ATP 250 Bukareszt

 

finał godz. 15:10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Krzysztof Wanio

 

ATP 500 Barcelona Open BancSabadell

 

finał godz. 17:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

SIATKÓWKA

 

Orlenliga

 

mecz o 3. miejsce godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Superliga PGNiG

 

MKS Selgros Lublin - Strat Elbląg godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Artur Siódmiak

 

PIŁKA NOŻNA

 

Magazyn CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Rozwój Katowice - GKS Katowice godz. 12:35 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan

 

Liga rosyjska

 

CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Leszek Bartnicki

 

FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg godz. 22:10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Piotr Przybysz

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

Rosa Radom - Polski Cukier Toruń godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Fuzhou

 

I półfinał kobiet godz. 7:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

II półfinał kobiet godz. 8:10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

mecz o 3. miejsce kobiet godz. 9:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

finał kobiet godz. 10:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Damian Dacewicz

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Argentyna

 

podsumowanie dnia godz. 12:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

OS16 El Condor Copina godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

OS18 Power Stage El Condor godz. 17:00 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Hiszpania

 

wyścig godz. 11:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

Euroformuła Open

 

wyścig 2 godz. 13:15 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Michał Fiałkowski

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze