Milijkovic zaskoczył rywali serwisem... rodem z podwórka (WIDEO)

Siatkówka
Milijkovic zaskoczył rywali serwisem... rodem z podwórka (WIDEO)
fot. volleylube.it

Jedno z największych nazwisk Cucine Lube Civitanova, doświadczony Ivan Milijkovic wykorzystał element zaskoczenia i w końcowym fragmencie tie-breaka półfinału z Perugią posłał niecodzienną zagrywkę. Wszystko skończyło się happy endem, bo Lube zdobyło punkt a potem wygrało cały mecz!

Było 12:12 w tie-breaku, a stawka była niezwykle wysoka: gdyby Lube przegrało przed własną publicznością trzeci półfinał z Perugią, odpadłoby z play-offów. Nie lada odpowiedzialność wziął na siebie 37-letni już Serb Ivan Milijkovic.

Język ciała atakującego gospodarzy wskazywał na pocisk, na którego przyjęcie gotowi byli zawodnicy Perugii. Ten jednak w ostatniej chwili zmienił decyzję i po dynamicznym rozbiegu, piłkę na drugą stronę przebił w... podwórkowym stylu. Ta zmiana na tyle zaskoczyła libero gości, że odebrał piłkę fatalnie i trzeba było ją oddać prawie za darmo.

Lube nie potrzebowało specjalnego zaproszenia i sfinalizowało akcję chwilę później, a konkretnie William Priddy. Amerykański przyjmujący zakończył ją z lewego skrzydła i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, jednak nieoczekiwanym bohaterem akcji został właśnie Milijkovic.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie