Zginął utalentowany portugalski piłkarz!

Piłka nożna
Zginął utalentowany portugalski piłkarz!
fot. twitter.com

Diogo Filipe Teixeira Gomes zginął w sobotę w wypadku samochodowym w okolicach Guimares. Portugalski, piłkarz zawodnik Vitorii SC, miał tylko 20 lat.

Do wypadku miało dojść wczesnym popołudniem w okolicach Uniwersytetu Minho w Guimares. 20-latek najprawdopodobniej stracił kontrolę nad swoim Fordem Fiestą i wpadł do pobliskiego wąwozu. Kilka minut później na miejscu pojawiły się służby ratownicze, ale było już za późno. Diogo Gomes zginął na miejscu.

Gomes znajdował w polu zainteresowań trenera portugalskiej kadry U-19. - Diogo był utalentowanym, młodym człowiekiem. Miałem niedawno okazję robić notatkę na meczu Vitorii i rozmawiałem z Diogo. Został wypożyczony do Oliveirenese, bo chciał złapać doświadczenie. W niedługim czasie mógł zasilić reprezentację. Chciałbym złożyć jego rodzinie wyrazy współczucia i kondolencje - powiedział szkoleniowiec kadry U-19.

Diogo Gomes był wychowankiem klubu Boavista Porta, a później reprezentował barwy m.in. Leixoes SC. W 2014 roku podisał kontrakt z Vitorią Guimares, a sezon później został wypożyczony do AD Oliveirense (trzeci poziom rozgrywkowy).
mt, Polsat Sport, fpf.pt
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie