Poważne zmiany w składzie Team ROCCAT

E-sport
Poważne zmiany w składzie Team ROCCAT
@TeamROCCAT

Team ROCCAT poinformowało na swoim Twitterze, że Tabbz, Noxiak, Edward i fredy122 nie będą już dłużej częścią podstawowego składu drużyny. Jak na razie nie wiadomo gdzie będzie grała czwórka graczy, która reprezentowała ROCCAT podczas wiosennego splitu EU LCS w 2016 roku.

Team ROCCAT poinformowało, że nie przedłuży kontraktu z Lewisem "Noxiakiem" Felixem i Erikiem "Tabzzem" van Helvertem. Edward "edward" Abgaryan nie wróci do składu z powodu problemów wizowych, a przyszłość Simona "fredyego122" Payne'a nie jest jeszcze znana. Jak narazie top laner został usunięty z podstawowego składu drużyny.

 

Zmiany sprawiają, że Felix "Betsy" Edling i Karim "Airwaks" Benghalia są jedynymi graczami, którzy pozostają w podstawowym składzie zespołu.

 

Team ROCCAT zakończyło wiosenny split EU LCS na dziewiątym miejscu z bilansem 4-14. Drużyna zachowała miejsce w EU LCS po pokonaniu Team Huma podczas turnieju 2016 EU LCS Summer Promotion.

 

Włodarze zespołu poinformowali na Facebooku, że szczegóły dotyczące kolejnych zmian w składzie drużyny zostaną opublikowane już wkrótce.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze