Tom Hanks stawiał na Leicester! Zarobi nawet pół miliona funtów!

Piłka nożna
Tom Hanks stawiał na Leicester! Zarobi nawet pół miliona funtów!
fot. PAP/EPA

Dwukrotny zdobywca Oscara aktor Tom Hanks promuje w Anglii swój najnowszy film "A Hologram for the King". Dziennikarze zapytali go, czy pogodził się już ze spadkiem z Premier League swojej ukochanej Aston Villi. - Myślę że jakoś dam sobie radę. Wiesz, co zrobiłem na początku sezonu? Postawiłem stówkę na Leicester! - wyznał nieoczekiwanie Hanks.

Przelicznik wynosił 5000 do 1. Stawiając sto funtów, aktor zgarnie więc okrągłe pół miliona! Dla Hanksa na pewno nie jest to suma z kosmosu, ale lepiej mieć czy nie mieć? Pytanie tylko, skąd mu się wzięło to Leicester? W zeszłym sezonie "Liski" zajęły dalekie 14. miejsce w Premier League.

Dziś sytuacja klubu przechodzi najśmielsze marzenia. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Leicester przewodzi tabeli, dystansując drugi Tottenham na siedem punktów. Przed "Liskami" już tylko mecze z Manchesterem United, Evertonem i Chelsea.

Na King Power Stadium mistrzostwa są już prawie pewni, tak, jak pewny wygranej jest Tom Hanks. Mówi się, że zarobione pieniądze aktor przekaża na pomoc Aston Villi, która zmaga się ostatnio z problemami finansowymi.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie