Kandydat do walki roku! Conlan zatrzymał Nelsona! (WIDEO)

Sporty walki

To była po prostu pięściarska magia! Niepokonani Jamie Conlan (15-0, 9 KO) oraz Anthony Nelson (11-0, 2 KO) od pierwszej rundy zdecydowali się na ostrą wymianę ciosów, a walka przyniosła wiele zwrotów akcji. Na deskach lądowali obaj pięściarze, ale zwycięsko z rywalizacji wyszedł w ósmej rundzie Conlan, który rywala na deski posłał potwornym uderzeniem na wątrobę.

Jamie Conlan pierwszy nokdaun swojemu rywalowi zaserwował już w otwierającym starciu. Po świetnym uderzeniu prawą ręką Anthony Nelson przyklęknął, ale po chwili z uśmiechem na twarzy wrócił do rywalizacji.

Nelson odpłacił się rywalowi już w trzeciej odsłonie, kiedy po świetnej kombinacji zakończonej prawym prostym posłał na deski Conlana. "The Mexican" przez kolejny minuty starał się złapać drugi oddech, ale nie unikał ostrych wymian z "Babyfacem". W czwartej i piątej rundzie obaj mieli swoje momenty, a ciosy dochodziły zarówno z jednej jak i drugiej strony.

W szóstej odsłonie do ataku zdecydowaniej ruszył Nelson, który starał się wywierać presję na przeciwniku i zmusić go do błędu. Conlan jednak nieźle radził sobie walcząc z defensywy i skutecznie kontratakował.

W siódmej rundzie Conlan liczony był po raz drugi i wydawało się, że jest mocno osłabiony ciosami na tułów. "The Mexican" walczył o przetrwanie i jak się okazało - było warto. Na początku ósmej odsłony Conlan wyprowadził morderczy hak na wątrobę i zakończył niespodziewanie pojedynek!

Jamie Conlan zafundował Anthony'emu Nelsonowi pierwszą porażkę w karierze i zdobył pas mistrzowski Wspólnoty Brytyjskiej w kategorii super muszej.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie