Toniutti i Zatorski zostają w ZAKSIE!

Siatkówka
Toniutti i Zatorski zostają w ZAKSIE!
fot. CyfraSport

Rozgrywający Benjamin Toniutti i libero Paweł Zatorski zagrają w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle w kolejnych dwóch sezonach - poinformował siatkarski mistrz Polski na oficjalnej stronie internetowej.

Paweł Zatorski podpisując prekontrakt z ZAKSĄ podkreślił: - W Kędzierzynie-Koźlu czuję się jak w domu. Cieszę się, że właśnie z tą drużyną i w tych barwach będę mógł nadal grać. Zostaję w ZAKSIE i zamierzam zrobić wszystko, by tegoroczny sukces został powtórzony - powiedział reprezentant Polski!

Benjamin Toniutti zaznaczył natomiast: - Jestem naprawdę zadowolony z faktu, że mogę kontynuować moja przygodę z ZAKSĄ na następne dwa sezony. Chce być częścią wyzwania, jakim jest walka w lidze mistrzów i bronić tytułu mistrza w kolejnym sezonie - stwierdził Francuz.

- To dla nas ważne i strategiczne decyzje – ocenił negocjacje prezes klubu Sebastian Świderski. - Dzisiejszy sukces ZAKSY jest efektem przemyślanej strategii w obszarze budowania zespołu i stylu gry. Myślimy o przyszłych sezonach, utrzymaniu pozycji lidera i autora siatkówki najwyższego europejskiego poziomu. Przed nami możliwość gry w Lidze Mistrzów i to kolejne wyzwanie sportowe. Potrzebujemy silnej drużyny, a taki skład mieliśmy w tym sezonie dlatego też, zaczęliśmy budowanie teamu od naszych zawodników. Chcemy stać na podium – dodał.

psl, zaksa.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze