Menadżer Ugonoha: W przyszłym roku walka o mistrzostwo świata!

Sporty walki

Izu Ugonoh (15-0, 12 KO) w zeszłym tygodniu zakończył udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Menadżer pięściarz Dean Lonergan ma już plany na kolejne tygodnie dla Polaka. - Izu po ostatnim występie w pogramie leci prosto do Las Vegas, gdzie będzie trenował pod okiem Kevina Barry'ego. W najbliższym czasie stoczy trzy walki, ale najważniejsza jest walka na Polsat Boxing Night - powiedział Lonergan.

Izu Ugonoh wystąpił w siedmiu odcinkach programu Taniec z Gwiazdami. Przed polskim pięściarzem jeszcze jeden występ w finałowym odcinku, a później Ugonoh wylatuje do Las Vegas, gdzie pod okiem Kevina Barry'ego będzie przygotowywał się do kolejnych pojedynków.

- Izu teraz jest zdecydowanie bardziej rozpoznawalną postacią w Polsce. Udział w programie nie wpłynął negatywnie na jego dyspozycję pięściarską, a pozwolił mu zdobyć nowych fanów. To była świetna decyzja - ocenił menadżer Ugonoha.

Dean Lonergan ma już sprecyzowane plany dla polskiego pięściarza. Ugonoh w najbliższym czasie stoczy trzy pojedynku, a najważniejszym punktem tego roku będzie występ na Polsat Boxing Night.

- Izu będzie trenował w Las Vegas i postaramy się, żeby jak najwięcej walczył w Polsce. Musimy zbudować jak najwyższą formę na Polsat Boxing Night w listopadzie, bo Izu będzie jednym z głównych bohaterów wydarzenia - powiedział Lonergan.

Menadżer Izu nie ukrywa, że celem jest walka o mistrzostwo świata, która może przyjść naprawdę w niedalekiej przyszłości. - Izu jest notowany na 12. pozycji w rankingu WBO, a po dwóch-trzech zwycięstwach może awansować na miejsce w pierwszej piątce. Walka o mistrzostwo świata może przyjść w połowie przyszłego roku - dodał Lonergan.

Materiał z wypowiedziami Izu Ugonoha oraz Deana Lonergana w załączonym wideo!

Maciej Turski, Paweł Ślęzak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze