Gwiazdy tenisa stołowego w Warszawie

Inne
Gwiazdy tenisa stołowego w Warszawie
fot. Bonivest

Już w najbliższą sobotę, 7 maja, zapraszamy wszystkich serdecznie na Dużą Aulę Politechniki Warszawskiej, gdzie odbędzie się 3. edycja Grubba Polish Champions. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jak co roku, kulminacyjnym punktem będzie Turniej Mistrzów w Tenisie Stołowym, z udziałem legend dyscypliny. Swoją obecnością warszawską publiczność zaszczycą: Jean-Michael Saive, Jörg Roßkopf, Lucjan Błaszczyk i Kalinikos Kreanga. Turniej zostanie rozegrany na korcie ustawionym w centralnym punkcie auli, a na widzów czekać będą trybuny, które pozwolą z bliska obserwować światowej klasy zawodników.

Czy showman, jakim jest Jean-Michael Saive, ponownie okaże się najlepszy i po raz trzeci zdobędzie tytuł mistrza Grubba Polish Champions? O tym kibice przekonają się już w najbliższą sobotę.

Turniej Mistrzów zostanie poprzedzony rywalizacją młodych adeptów, którzy zaprezentują swoje umiejętności w ramach turnieju akademii tenisa stołowego. Po nagrodzeniu zwycięzców przyjdzie czas na Klinikę Tenisa Stołowego dla najmłodszych, w ramach której gwiazdy podzielą się swoim doświadczeniem.

Na widzów będą czekać także występy artystyczne, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przy stołach pingpongowych, konkursy z nagrodami, a to wszystko na terenie Dużej Auli Politechniki Warszawskiej, która znajduje się przy Placu Politechniki.

W ramach Grubba Polish Champions tenis stołowy zagości również na Nowym Świecie. Zostaną tam ulokowane stoły, przy których każdy będzie mógł aktywnie spędzić czas i dobrze się bawić z rakietką w dłoni.

Już 7 maja zapraszamy serdecznie na 3. edycję Grubba Polish Champions wszystkich. Wstęp na teren Dużej Auli Politechniki Warszawskiej jest bezpłatny. Święto tenisa stołowego, jakim jest to wydarzenie, łączy profesjonalny sport z występami artystycznymi i różnorodnymi atrakcjami dla wszystkich kibiców.

Grubba Polish Champions transmitowane będzie na www.superliga.com.pl i na kanale Sportklub w godzinach 15:00-18:00. Partnerem Głównym Grubba Polish Champion 2016 jest Lotto.

Polska Superliga Tenisa Stołowego sp. z o.o. jest spółką założoną 15 września 2009 roku w wyniku umowy pomiędzy klubami tenisa stołowego mężczyzn uczestniczącymi w rozgrywkach najwyższego szczebla - ekstraklasy, które były inicjatorem powołania spółki oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

INFORMACJA PRASOWA

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze