Kanadyjskie wzmocnienie Asseco Resovii!

Siatkówka
Kanadyjskie wzmocnienie Asseco Resovii!
fot. PAP
John Gordon Perrin (z lewej)

Przyjmujący John Gordon Perrin podpisał roczny kontrakt z Asseco Resovią - poinformował w czwartek rzeszowski klub. 26-letni reprezentant Kanady ostatni sezon grał w występującej we włoskiej Serii A drużynie LPR Volley Piacenza.

W latach 2011-2015 był zawodnikiem Arkasu Izmir, z którym dwukrotnie wywalczył mistrzostwo Turcji (2013, 2015). W minionym roku zdobył z narodowym zespołem mistrzostwo Ameryki Północnej, został także najlepszym przyjmującym tego turnieju. Wcześniej rzeszowską drużynę zasilił 18-letni libero Mateusz Masłowski, podpisując kontrakt na trzy lata. Ostatnie dwa lata spędził w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, gdzie grał w I lidze.

 

Po rocznej przerwie w Resovii będzie także 25-letni przyjmujący Marko Ivovic; serbski siatkarz zawarł roczny kontrakt. W ostatnich dniach klub z Rzeszowa poinformował, że w najbliższym sezonie w jego barwach zabraknie Bartosza Kurka, Amerykanina Russella Holmesa, Dominika Witczaka, Bułgara Nikołaja Penczewa, Francuza Juliena Lyneela oraz Krzysztofa Ignaczaka. Resovia straciła niedawno tytuł mistrza Polski na rzecz Zaksy Kędzierzyn-Koźle, z którą przegrała w finale play off 0-3.

jb, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze