Hot-dog po australijsku! Cudowny lob Kyrgiosa (WIDEO)

Nick Kyrgios po raz kolejny udowodnił, że repertuar jego zagrań jest nieograniczony. Tym razem australijski tenisista w beznadziejnej wręcz sytuacji, będąc tyłem do siatki, zaskoczył Kei Nishikoriego wybornym lobem! Co więcej, Kyrgios uderzył piłkę... między nogami!

Kyrgios w pierwszym secie ćwierćfinałowego starcia z Nishikorim musiał cały czas gonić wynik. Podobnie było przy stanie 5:6, gdy Australijczyk starał się wyrównać stan seta, by doprowadzić do tie-breaka. Świetnie grający Japończyk w jednej z akcji prawie zaskoczył rywala, który nie poddał się jednak i w cudowny sposób odgryzł się Nishikoriemu.

"Diament z Canberry" dostał loba za plecy i musiał szybko gonić piłkę. Nie pozostało mu nic innego jak zagrać popularnego hot-doga, czyli uderzyć piłkę miedzy nogami, będąc w pozycji tyłem do siatki. Tak też Kyrgios uczynił, ale do tego podniósł piłkę, lobując rywala z Japonii! Nishikori próbował sięgnąć jeszcze piłkę, ale zagranie Australijczyka było zbyt precyzyjne!

Hot-dog po australijsku w załączonym materiale wideo.