Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka ręczna
Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Pogoń Baltica Szczecin czy MKS Selgros Lublin - kto wygra PGNiG Superligę kobiet? Czy faworyzowane lublinianki, które od lat dominują i bez większych problemów zdobywają tytuł za tytułem, po raz dziewiętnasty w swojej historii zostaną mistrzyniami Polski? Ich plany będą starały się pokrzyżować szczecinianki, które na triumf czekają już 25 lat! Transmisja spotkania Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin w Polsacie Sport!

Drużyna z Lublina to prawdziwy hegemon kobiecego szczypiorniaka w Polsce. Przez ostatnie 21 lat klub ten zdobył 18 złotych, dwa srebrne oraz jeden brązowy medal mistrzostw Polski. Pokazuje to, jak lublinianki zdominowały ligę w ostatnich sezonach. W półfinale podopieczne Sabiny Włodek bez problemu uporały się ze Startem Elbląg, wygrywając 3:0.

 

Dużo cięższą batalię stoczyły zawodniczki Pogon Baltica Szczecin. Wygraną z Vistalem Gdynia zapewniły sobie dopiero w piątym meczu. W Szczecinie na triumf czekają już od 1991 roku. Szczypiornistki z zachodniopomorskiego już w zeszłym sezonie pokazały na co je stać, zajmując trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji. Tym razem będą chciały obalić potentata z Lublina.

 

Transmisja meczu Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin od 16:00 w Polsacie Sport. Komentują Grzegorz Michalewski i Wojciech Nowiński.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie