FEN 12 Feel The Force już 20 maja!

Sporty walki

Już 20 maja 2016 r. we wrocławskiej Hali Stulecia podczas spektakularnej FEN 12 Feel The Force kibice obejrzą dwanaście emocjonujących walk na zasadach MMA i K-1 z udziałem czołowych zawodników z Polski i zagranicy, w tym aż trzy pojedynki o pas mistrzowski oraz debiut w federacji FEN byłego fightera UFC Pawła Pawlaka.

Gala FEN 12 będzie szóstą zorganizowaną przez Fight Exclusive Night we Wrocławiu i drugą, na którą federacja zaprasza kibiców do Hali Stulecia. Wybór stolicy Dolnego Śląska i tej właśnie areny nie jest przypadkowy.

Najważniejszym wydarzeniem majowej gali we Wrocławiu będą trzy walki o tytuł mistrza organizacji FEN. Przed szansą zdobycia pasa staną aż trzej znakomici fighterzy z Dolnego Śląska, którzy w klatkoringu Fight Exclusive Night są dotychczas niezwyciężeni: walczący w formule MMA Marcin Zontek z klubu Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław oraz kickbokser Paweł Biszczak reprezentujący kluby TKKF Legnica i Prych Team, który będzie walczyć na zasadach K-1.

Wielkim wydarzeniem gali FEN 12 Feel The Force będzie także walka z udziałem Pawła Pawlaka (11 zwycięstw, 2 porażki), który jeszcze niedawno walczył w oktagonie UFC. 27-letni fighter z Łodzi dla najważniejszej organizacji MMA na świecie stoczył trzy pojedynki, pokonując na pełnym dystansie Kanadyjczyka Sheldona Westcotta i na punkty przegrywając z Peterem Sobottą z Niemiec oraz Leonem Edwardsem z Anglii. Dwie porażki w UFC to jedyne walki, w których „Plastinho” został pokonany – wcześniej, od rozpoczęcia kariery w zawodowym MMA, zanotował serię 10 wygranych z rzędu, w tym 9 walk zakończonych przed czasem.­­ Celem Pawlaka jest powrót do UFC, więc z całą pewnością zrobi wszystko, aby na gali we Wrocławiu odnieść pewne zwycięstwo. O wygraną nie będzie jednal łatwo, bo w klatkoringu FEN będzie na niego czekał doświadczony brazylijski wojownik Igor Ferdnandes (18 zwycięstw, 6 porażek).

 

Gala FEN 12 Feel The Force w Hali Stulecia rozpocznie się 20 maja o godz. 18. Bilety można kupować online w serwisach Eventim.pl (kliknij tutaj) oraz KupBilet.pl (kliknij tutaj), a stacjonarnie w trzech punktach we Wrocławiu: restauracji Setka Bar (ul. Leszczyńskiego 4), sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego (ul. Swobodna 37) oraz klubie Cherry Club (ul. Kuźnicza 10). W dniu imprezy czynne będą również kasy Hali Stulecia. Bilety VIP i bilety grupowe można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.


Karta walk gali FEN 12 Feel The Force:

KARTA WALK GALI FEN 12

Walki wieczoru:
MMA, 77 kg.: Davy Gallon vs. Michał Michalski
MMA, 93 kg.: Marcin Zontek vs. Przemysław Mysiała
K-1, 77 kg.: Zakaria Baitar vs. Wojciech Wierzbicki

Karta główna:
MMA, 77 kg.: Paweł Pawlak vs. Igor Fernandes
K-1, 81 kg.: Piotr Rogosz vs. Bartosz Muszyński
MMA, 70 kg.: Adam Golonkiewicz vs. Elio Caiaffa
MMA, 93 kg.: Wojciech Janusz vs. Michał Oleksiejczuk
K-1, 77 kg.: Kamil Jenel vs. Oskar Staszczak

Karta wstępna:
MMA, 70 kg.: Mateusz Głąb vs. Michał Miłek
K-1, 54 kg.: Gabriella Mezei vs. Iwona Nieroda
MMA, 77 kg.: Mateusz Strzelczyk vs. Jakub Boczek

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie