DHL Modena poprosiła kibiców o milion euro, żeby utrzymać mistrzowski skład! (WIDEO)

Siatkówka
DHL Modena poprosiła kibiców o milion euro, żeby utrzymać mistrzowski skład! (WIDEO)
fot. YouTube
Prezydent DHL Modena Catia Pedrini

W DHL Modena nadeszły ciężkie czasy. Chociaż drużyna wygrała w tym sezonie wszystko, co możliwe - mistrzostwo, Puchar Włoch i Superpuchar Włoch, to pojawił się poważny problem. Kasa świeci pustkami... Działacze wpadli więc na pomysł, by poprosić o pomoc kibiców!

Prezydent DHL Modena Catia Pedrini zaapelowała do fanów, by sięgnęli głębiej do swoich portfeli i pomogli zatrzymać najważniejszych siatkarzy na sezon 2016/2017. W tym celu klub rozpoczął kampanię crowdfundingową "Noi Siamo La Squadra" ("Jesteśmy drużyną"). Jej celem jest zebranie miliona euro do 30 maja. Skąd ten termin? Po prostu do 31 maja można zgłaszać drużynę na kolejny sezon.

 

Akcję może wesprzeć każdy, kto ma tylko na to ochotę. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i wpłacić od 10 do 5000 euro. Każdy taki "sponsor" otrzyma nagrodę. Na przykład, koszulkę z autografem (150 euro), piłkę z autografem (500 euro) czy miejsce z własnym nazwiskiem na trybunie VIP i oczywiście karnet na cały sezon (5000 euro).

 

 

Według włoskich mediów, jeśli zbiórka zakończy się fiaskiem, DHL Modena może nie wystartować w przyszłym sezonie Serie A1... Do wyznaczonego celu droga jeszcze daleka. Na ten moment udało się zebrać niespełna 45 tysięcy euro.

 

Nie wszyscy siatkarze zamierzają czekać na finał tej akcji. Mistrza Włoch opuścili już Brazylijczycy Bruno Rezende i Thiago Sens. Kto będzie następny?

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze