Emelianenko dogadał się z KSW? Legenda MMA powalczy w Polsce?

Sporty walki

Współwłaściciel federacji KSW Martin Lewandowski spotkał się z Fedorem Emelianenką. Jak na razie nie wiadomo o czym rozmawiali, jednak po zdjęciach można wnioskować, że obie strony z przebiegu spotkania są zadowolone.

Emelianenko, który przez lata był uważany za najlepszego zawodnika świata, do MMA wrócił pół roku temu. Przed starciem z Jaideepem Singhnem pauzował przez ponad trzy lata.

 

O ewentualnym występie Emelianenki na polskiej ziemi mówiło się już wcześniej. Rosjanin miałby zmierzyć się z mistrzem wagi ciężkiej Karolem Bedorfem, który po zwycięstwie nad Michałem Kitą wyraził chęć na starcie się z 39-latkiem. Emelianenko zainteresował się ewentualnym pojedynekim i nawet pytał swoich kibiców, co myślą o mistrzu ze Szczecina.

 

Ostatecznie do walki nie udało się doprowadzić. Wydaje się jednak, że jeszcze nic straconego. W poniedziałek rano współwłaściciel KSW Martin Lewandowski opublikował zdjęcie ze wspólnego śniadania z Emelianenką. Sadząc po ich minach, negocjacje były owocne. Czy Rosjanin wkrótce wystąpi w klatce KSW?

 

 

W załączonym materiale ostatnia walka Karola Bedorfa.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze