Michniewicz odchodzi z Pogoni Szczecin!

Piłka nożna
Michniewicz odchodzi z Pogoni Szczecin!
fot. PAP

Czesław Michniewicz w przyszłym sezonie nie będzie już trenerem Pogoni - poinformował klub ze Szczecina na oficjalnej stronie internetowej. Na razie nie wiadomo, kto będzie następcą szkoleniowca na ławce 6. drużyny obecnego sezonu Ekstraklasy.

Klub ze Szczecina poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że z zespołem Pogoni rozstaną się także asystenci I szkoleniowca: Marcin Węglewski oraz Kamil Potrykus. Pierwszy z nich trafił do klubu z województwa zachodnipomorskiego razem z Michniewiczem w kwietniu 2015 roku, natomiast drugi w przerwie letniej przed sezonem 2015/2016.

Dotychczasowy sztab szkoleniowy Pogoni za pośrednictwem strony internetowej otrzymał także podziękowanie za współpracę. - Zarząd Klubu dziękuje trenerowi i jego asystentom za pracę włożoną w rozwój Pogoni Szczecin. Życzymy trenerowi Michniewiczowi wielu sukcesów w jego dalszej karierze trenera - napisano na stronie szczecińskiego klubu.

Na ławce trenerskiej Pogoni, Michniewicz zadebiutował wygranym meczem z Jagiellonią Białystok. Dzięki serii dobrych wyników rzutem na taśmę awansował z Pogonią do grupy mistrzowskiej, w której ostatecznie zajął 8. miejsce w sezonie 2014/2015. W niedawno zakończonym sezonie 2015/2016 poprawił ten wynik, plasując się na 6. lokacie.

Szkoleniowiec prowadził szczecińską drużynę w 49 oficjalnych meczach. Wygrał 15 z nich, zremisował 18, a przegrał 16.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze