Gwiazda Denver Nuggets gościem specjalnym półfinału TBL! (WIDEO)

Koszykówka

Jeden z najbardziej widowiskowych graczy NBA odwiedził play-offy Tauron Basket Ligi! Silny skrzydłowy Denver Nuggets i złoty medalista mistrzostw świata z reprezentacją USA w 2014 roku Kenneth Faried jest bardzo bliskim przyjacielem zawodnika Energi Czarnych Słupsk Demonte Harpera, którego to zespół poniósł trzecią porażkę ze Stelmetem Zielona Góra i odpadł z play-offów.

Energa Czarni Słupsk nie mieli najmniejszych szans ze Stelmetem Zielona Góra w trzecim pojedynku półfinałowym play-offów Tauron Basket Ligi nawet mimo obecności gościa specjalnego wśród kibiców. Kluczowy zawodnik Denver Nuggets i wielokrotny reprezentant złotej reprezentacji Stanów Zjednoczonych Kenneth Faried do Słupska przyjechał odwiedzić swojego bliskiego przyjaciela, Demonte Harpera.
Demonte jest dla mnie jak najbliższy przyjaciel, a nawet brat. Śledzę jego poczynania, a tym razem postanowiłem zobaczyć jego mecz na własne oczy. Jakie mam plany na przyszłość? Będę wyczekiwał powołania do reprezentacji na turniej olimpijski w Rio, jednak rywalizacja jest ogromna: NBA pełna jest znakomitych zawodników, a mi pozostaje mieć nadzieję, że powtórzę sukces sprzed dwóch lat, kiedy wraz z kolegami zdobyliśmy złote medale mistrzostw świata.

 

Rozmowę z Kennethem Fariedem zobacz w załączonym materiale wideo.

mjr, ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze