Reca: Zaleczyliśmy konflikty, awansowaliśmy do Ekstraklasy!

Piłka nożna

Na początku sezonu mieliśmy delikatne problemy. W drużynie były konflikty. Cały czas jednak wierzyłem. Mamy w zespole wiele indywidualności, które trener Marcin Kaczmarek potrafił ustawić. I to widać. Właśnie zrobiliśmy upragniony awans! - powiedział Polsatsport.pl Arkadiusz Reca, który właśnie awansował z Wisłą Płock do Ekstraklasy.

Mateusz Majak: Gratuluje świetnego występu! Zastanawialiśmy się z trenerem Kaczmarkiem, co jest bardziej efektowne: twoje gole, czy twoje salta, które wykonujesz po zdobytych bramkach?

Arkadiusz Reca: Dziękuję bardzo! Nie mam pojęcia, co jest bardziej efektowne. Na pewno jednak bardzo się cieszę z tych dwóch bramek i trzech punktów, które zapewniły nam awans do Ekstraklasy. Marzyliśmy o tym. Tylko to się dzisiaj liczy!

Nawet po tym słabszym początku sezonu nadal byłeś pewien, ze awansujecie?

Na początku sezonu mieliśmy delikatne problemy. W drużynie były konflikty. Cały czas jednak wierzyłem. Mamy w zespole wiele indywidualności, które trener Marcin Kaczmarek potrafił ustawić. I to widać. Właśnie zrobiliśmy upragniony awans!

Dało się to zrobić jeszcze bardziej efektownie?

Może się dało, ale cieszymy się z tego, co jest.

W przyszłym sezonie dalej będziesz grał w Wiśle, czy może już gdzie indziej? Interesuje się tobą wiele silnych klubów Ekstraklasy.

To się jeszcze okaże.

Rozmowę z Arkadiuszem Recą obejrzysz w załączonym materiale wideo.

Mateusz Majak, RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie