Piątek z reprezentacją Polski: Siatkonoga i... turniej w FIFĘ

Piłka nożna
Piątek z reprezentacją Polski: Siatkonoga i... turniej w FIFĘ
fot. Polsat Sport

Do późnych godzin wieczornych reprezentanci Polski i sztab szkoleniowy naszej kadry, bawili się w czwartek w hotelu, przy największych hitach De Mono. W tym samym czasie Paweł Wszołek przechodził skomplikowaną operację w Warszawie u doktora Marcina Redmana...

Na całe szczęście wiemy już, że zabieg się udał, a Pawła Wszołka czeka trzymiesięczna rehabilitacja. W piątek piłkarze odbędą jeden trening. O godzinie 10:45 udadzą się rowerami na boisko w Jastarni. Tam zajęcia będą otwarte zarówno dla mediów, jak i dla kibiców - ponownie na trening ma zostać wpuszczona około 150-osobowa grupa fanów.

Selekcjoner Adam Nawałka zaplanował tym razem rywalizację w siatkonogę. Osiem drużyn trzyosobowych, które zostały wylosowane dzień wcześniej powalczy o nagrody, które przygotował sponsor techniczny kadry.

Jeśli komuś rywalizacji będzie mało, to sztab organizacyjny reprezentacji przygotował jeszcze jeden turniej. Wieczorem piłkarze zmierzą się ze sobą w świecie wirtualnym, grając na konsolach. Część zawodników opuści Juratę jeszcze dziś - takie ustalenia zostały poczynione z trenerem Adamem Nawałką. Z kolei reszta piłkarzy wyjedzie stąd w sobotę, aby już w poniedziałek spotkać się w Arłamowie.

Raport z Juraty w załączonym materiale wideo.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze