SL i-League: Sprawdź harmonogram 'polskich' spotkań

E-sport
SL i-League: Sprawdź harmonogram 'polskich' spotkań

Wielkich emocji ciąg dalszy czeka na polskich fanów Counter-Strike: Global Offensive. Już o godzinie 14:30, w ramach rozgrywek SL i-League Invitational #1, zobaczymy polaków z Virtus.pro w meczu z HellRaisers. O godzinie 18:00 z kolei będziemy mogli trzymać kciuki za świetnie spisujących się dotychczas zawodników ex-CSGL, którzy staną oko w oko z GODSENT.

Wczoraj w e-sportowych mediach głośno było o niespodziance, jaką sprawili polskim fanom zawodnicy reprezentujący jeszcze do niedawna Lounge Gaming. Paweł 'innocent' Mocek i jego kompani pokonali w ramach rozgrywek SL i-League Invitational #1 ukraiński zespół Natus Vincere, który od wielu miesięcy uważany jest za absolutne światowe top. Zwycięstwo z pewnością dodało skrzydeł polskiej formacji i już dziś być może będziemy świadkami kolejnego triumfu biało-czerwonych. W meczu drabinki wygranych zmierzą się oni ze szwedzkim GODSENT. Mecz planowany jest na godzinę 18:00.

Emocji nie zabraknie również przy okazji pojedynku drugiej polskiej formacji, doskonale znanej, Virtus.pro. Filip 'NEO' Kubski i spółka będą musieli stawić czoła HellRaisers. Początkowo spotkanie to miało odbyć się o godzinie 13:00, lecz z powodu opóźnień przesunięte zostało na godzinę 14:30. Warto trzymać kciuki, aby obie nasze ekipy mogły spotkać się w finale zawodów na głównej scenie Kijowskiego Stadionu.

  • 14:30 - Virtus.pro vs. HellRaisers
  • 18:00 - ex-CSGL vs. GODSENT
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie