SL i-League: Virtus.pro pokonuje HellRaisers!

E-sport
SL i-League: Virtus.pro pokonuje HellRaisers!

Podczas drugiego dnia rozgrywek SL i-League Invitational, złożone z polskich zawodników Virtus.pro poradziło sobie z HellRaisers. Choć europejska formacja miała kilka swoich momentów i postawiła Polakom trudne warunki, to Snax i jego koledzy wyszli z tego starcia zwycięsko. Wynik 2:0 dał biało-czerwonym upragniony awans do finału drabinki wygranych.

W pierwszym 'polskim' pojedynku drugiego dnia rozgrywek SL i-League Invitational, z HellRaisers zmierzyli się zawodnicy Virtus.pro. Stawką był awans do finału drabinki wygranych. Pierwszą mapą była de_mirage, gdzie po stronie terrorystów nasi nie radzili sobie najlepiej. Pistoletówkę i kilka kolejnych rund wygrali przeciwnicy. To jednak nie zniechęcały biało-czerwonych do kontynuacji założonego planu. Ogromny wpływ na zmianę obrazu gry miał Janusz 'snax' Pogorzelski. Virtusi szybko doprowadzili do remisu 4-4 i od tego momentu praktycznie dominowali na mapie. Po zmianie stron dobra passa była kontynuowana, co przyniosło szybko pożądany efekt w postaci zwycięstwa 16:6.

Drugą mapą była de_cache. Tutaj znów lepsi na starcie okazali się HellRaisers i pierwsza połowa należała definitywnie do nich. Znakomita kontrola nad przebiegiem gry zaowocowała rezultatem 2:11. Od tego momentu znów jednak przebudzali się Polacy, którzy do końca mapy oddali rywalom tylko jedną rundę! Trudno było się tego spodziewać. Ostatecznie Filip 'NEO' Kubski i spółka zwyciężyli 16:12 i 2:0 w całym spotkaniu! Tym samym awansowali oni do finału drabinki przegranych, gdzie przyjdzie im zagrać jutro o godzinie 18:00 ze zwycięzcą batalii GODSENT vs. ex-CSGL. Gdyby doszło do bratobójczego pojedynku, to niezaprzeczalnie byłby to prawdziwy hit dla polskiej społeczności kibicowskiej.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze