Po kolejnym rozczarowującym sezonie Manchester United jest zmuszony dokonać znaczących ruchów transferowych. Na czele listy życzeń klubu z Manchesteru znajduje się reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak. Podpora ekipy Adama Nawałki oraz Sevilli od dwóch lat występuje w lidze hiszpańskiej. Polak uchodzi za jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.

 

Zdaniem bulwarówki "The Sun", władze „Czerwonych Diabłów” są zmuszone pozyskać defensywnego pomocnika klasy światowej bowiem po sezonie z klubem pożegnają się prawdopodobnie Michael Carrick i Morgan Schneiderlin. Ten pierwszy wciąż nie przedłużył wygasającego kontraktu, a Francuz sprowadzony przed rokiem z Southampton nie spełnia oczekiwań.  

 

Klauzula odstępnego za Krychowiaka wynosi 45 mln euro. Od dłuższego czasu mówi się o przenosinach polskiego gracza na Wyspy Brytyjskie. 26-letni pomocnik był dotychczas łączony z transferem do Arsenalu. Brytyjscy dziennikarze podkreślają, że gracz Sevilli jest niezwykle waleczny oraz dysponuje dobrą technikę. Redaktorzy „The Sun” uważają, że Krychowiak doskonale poradzi sobie na boiskach Premier League.

Krychowiak już teraz jest gotowy do gry w lidze angielskiej. Doskonale wkomponuje się w grę Manchesteru United – można przeczytać w weekendowym wydaniu „The Sun”.