illuminar Rescue Trophy w Hearthstone'a!

E-sport
illuminar Rescue Trophy w Hearthstone'a!
@IHG

Organizacja illuminar Honor Gaming zorganizuje turniej Hearthstone'a, z którego przychody – z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka - w całości zostaną przekazane na cele charytatywne. Oprócz dziesięciu zaproszonych przez gaming gości (turniej finałowy będzie rozgrywany w systemie 2vs2), w turnieju weźmie też udział dwóch wyłonionych w kwalifikacjach online fanów.

Kwalifikacjach, które zostaną rozegrane w systemie BO3 SE i będą odbywać się przez cztery dni między 24, a 27 maja. Cztery turnieje wyłonią ośmiu finalistów, którzy 30 maja powalczą o dwa miejsca w zaplanowanym na 4 czerwca finale. W każdym z początkowych turniejów weźmie udział 64 graczy, a najlepsza dwójka z każdego z nich zagwarantuje sobie miejsce w ostatnim z etapów online (osiem miejsc, BO5, single elimination).

 

Najlepsza dwójka z finałowych kwalifikacji pojedzie na wielki finał akcji, który odbędzie się w Warszawie w studiu Ipla.tv. Zwycięzcy z kwalifikacji online dołączą do dziesięciu zaproszonych przez iHG gwiazd Hearthstone'a, z którymi stworzą 6 dwuosobowych drużyn.

 

Unikatowy format rozgrywek, głośne nazwiska, szczytny cel i profesjonalna oprawa – to wszystko złoży się na prawdziwe święto Hearthstone'a, które wystartuje 4 czerwca o godzinie 12:00.

 

Do jednego z czterech turniejów kwalifikacyjnych można zapisywać się już teraz na Frenzy.pl, a o zaproszonych przez siebie gościach organizacja będzie informować na swoim profilu na Facebooku. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – jest na co czekać.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze