W dniach 11-12 czerwca Częstochowa będzie gościć sympatyków sportu elektronicznego, którzy na miejscu stawią się, by oglądać w akcji najlepszych polskich zawodników rywalizujących w ramach takich tytułów jak Counter-Strike: Global Offensive, czy League of Legends. Wszystko to za sprawą wydarzenia x-kom CLASH, które odbędzie się w nowoczesnej hali sportowo-widowiskowej. 

Obecnie możemy ogłosić już dwie formacje, które wystąpią w ćwierćfinałach. Jedna z nich to ekipa Tomorrow, którą wyłoniły zorganizowane na łamach platformy FRENZY otwarte kwalifikacje. Druga, to jedna z dwóch najlepszych obecnie drużyn na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive, a więc były skład Lounge Gaming! Paweł 'innocent' Mocek i spółka przed dwoma dniami wrócili z Kijowskiego turnieju SL i-League Invitational #1, gdzie zdobyli bardzo wysoką, trzecią lokatę! O kolejnych uczestnikach będziemy informować Was na bieżąco. Zespoły te powalczą w ćwierćfinałach online o awans na turniej finałowy w Częstochowie.

 

Wszelkie informacje dotyczące X-kom CLASH znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie internetowej imprezy. Tam zamieszczono również szczegóły dotyczące zapisów do otwartych kwalifikacji CS:GO oraz LoL. Najświeższe informacje o X-kom CLASH organizatorzy będą publikować na wydarzeniu na Facebooku.