KSW 35: Wojsko zatrzymało Piraeva. Chlewicki z nowym rywalem

Sporty walki
KSW 35: Wojsko zatrzymało Piraeva. Chlewicki z nowym rywalem
fot. KSW

Obdarzony potężnym uderzeniem Azi „One Bomb” Thomas (MMA 6-1, 3 KO, 3 Sub) zastąpi Marifa Piraeva w walce z weteranem Łukaszem „Saszą” Chlewickim (13-4, 5 KO, 1 Sub) na gali KSW 35 w piątek 27 maja w Trójmieście.

Jak większość fanów wie, Marif Piraev jest zawodowym żołnierzem i w związku z tym musi dzielić karierę zawodnika z obowiązkami w armii. Niestety, w poniedziałek Rosjanin został poinformowany, że musi spełnić obowiązki w swojej jednostce i cofnięto mu pozwolenie na wyjazd do Polski.
 
Zamiast „Piranii” kibice zgromadzeni w ERGO Arenie i miliony przed telewizorami zobaczą zawodnika, który nie bez powodu dorobił się przydomka „One Bomb”. Azi Thomas, były pięściarz, ma na koncie sześć wygranych pojedynków i tylko raz jego walka wyszła poza pierwszą rundę. Anglik walczył między innymi dla Cage Warriors i ICE Fighting Championship - czołowych wyspiarskich organizacji.
 
Łukasz Chlewicki w czterech ostatnich występach w wadze lekkiej zanotował tylko jedną porażkę. Popularny „Sasza” zostawiał w pokonanym polu Vaso Bakocevicia, Łukasza Rajewskiego i ostatnio na KSW 33 Bartłomieja Kurczewskiego, a jedyną przegraną poniósł z rąk niepokonanego pretendenta do pasa Mateusza Gamrota.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze