PGE Skra Bełchatów będzie miała nowego atakującego!

Siatkówka
PGE Skra Bełchatów będzie miała nowego atakującego!
fot. CyfraSport

Dominik Witczak jeszcze w tym tygodniu ma zostać ogłoszony nowym zawodnikiem PGE Skry Bełchatów - informuje "Przegląd Sportowy". 33-latek ma zastąpić w zespole brązowych medalistów Plusligi Marcela Gromadowskiego, który odszedł do Łuczniczki Bydgoszcz.

Witczak w minionym sezonie był graczem Asseco Resovii, do której został wypożyczony w trakcie trwania rozgrywek z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Ze zespołem z województwa podkarpackiego sięgnął po srebro mistrzostw Polski, a w finale rzeszowianie z Witczakiem w składzie, przegrali właśnie z ZAKSĄ. Witczak, który w klubie z Kędzierzyna-Koźla spędził osiem lat, tym razem definitywnie opuszcza zespół. Według informacji "PS" ma w nowym sezonie zagrać w bełchatowskiej Skrze.

- 33-letni Witczak porozumiał się z PGE Skrą i jest bliski podpisania umowy z brązowymi medalistami mistrzostw Polski. Kontrakt może być sfinalizowany jeszcze w tym tygodniu. W Bełchatowie Witczak będzie zmiennikiem ikony klubu Mariusza Wlazłego - podaje Kamil Drąg, dziennikarz największego dziennika sportowego w Polsce.

Gra w PGE Skrze nie będzie jednak dla Witczaka nowością. 33-latek występował bowiem w barwach klubu z Bełchatowa w latach 2004-2008. Nie przebił się jednak do składu pierwszej drużyny i grał w rezerwach klubu mieszczącego się w województwie łódzkim. Do ZAKSY trafił w 2008 roku.

psl, Przegląd Sportowy

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze