Bieniuk i Kołtoń oceniają Polaków. Najlepszy Szczęsny, najsłabszy…

Piłka nożna
Bieniuk i Kołtoń oceniają Polaków. Najlepszy Szczęsny, najsłabszy…
fot. Polsat Sport

Nad polskim morzem Roman Kołtoń spotkał się z byłym reprezentantem Polski Jarosławem Bieniukiem, który specjalnie dla Polsatsport.pl ocenił piłkarzy, którzy w Gdańsku przegrali z Holandią 1:2. – Wojtek Szczęsny był moim zdaniem najlepszy – powiedział nam Bieniuk. Poznaj jego noty!

- Wystawianie not nie jest łatwe. Sam nie lubiłem być oceniany. My, piłkarze, jesteśmy jednak przyzwyczajeni do presji, to część naszego zawodu. Poza tym krytyczna ocena czasami się przydaje - powiedział Polsatsport.pl Bieniuk i specjalnie dla nas ocenił reprezentantów Polski:

 

Wojciech Szczęsny – 7

 

- Oceniam go wysoko, bo to był najpewniejszy punkty naszej drużyny. Dał nam spokój, pomimo straconych bramek prezentował wysoki poziom. W bramce znalazł się nie przez przypadek. Widać, że jest w dobrej formie.

 

Michał Pazdan – 4

 

- Spodziewałem się po nim dużo więcej. To był jego słabszy występ i mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. Zagrał poniżej oczekiwań.

 

Jakub Błaszczykowski - 6

 

- Mi się Kuba podobał. To nie jest forma najwyższa, ale dał radę. Może nie zagrał rewelacyjnie, ale to był solidy występ. Widać też, że nieźle dogaduje się z Łukaszem Piszczkiem, którego zna na pamięć z Dortmundu.

 

Piotr Zieliński – 5

 

- Wszyscy oczekiwali od niego więcej, ale jestem spokojny. To piłkarz dużej klasy. Miałe kilka strat, ale on musi poczuć reprezentację, jej atmosferę, presję całego kraju i oczekiwań wobec niego. Wierzę, że z meczu na mecz będzie czuł się coraz lepiej i da tej reprezentacji naprawdę dużo.

 

Arkadiusz Milik – 6

 

- Bez rewelacji. Dobra asysta przy golu Artura Jędrzejczyka, nieźle bite rzuty rożne. To jednak nie był wybitny mecz.

 

Wszystkie noty Jarosława Bieniuka poznaj oglądając materiał wideo.

Roman Kołtoń, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze