"Piszczek nie jest świętą krową. Również podlega krytyce"

Piłka nożna
"Piszczek nie jest świętą krową. Również podlega krytyce"
fot.Cyfrasport

Piszczek był słabym elementem drużyny na Euro 2012 we wszystkich meczach. Ani z Grecją, ani z Rosją, ani też z Czechami nie przeprowadził żadnej ciekawej ofensywnej akcji. Było widać, że cierpi fizycznie. Gracz Borussii Dortmund również podlega krytyce, jak każdy inny piłkarz - zaznaczył w Cafe Futbol Roman Kołtoń.

Mateusz Borek poruszył sprawę Łukasza Piszczka, który w meczu z Holandią zagrał znacznie poniżej swoich możliwości. - Ewidentnie nie było go w Gdańsku! Doskonale wiemy, że jeżeli Łukasz jest w formie to jest bezkonkurencyjny na swojej pozycji - podkreślił dziennikarz Polsatu Sport.

 

Głos w dyskusji zabrał Roman Kołtoń. Redaktor Polsatu Sport twierdzi, że gracz Borussii Dortmund również podlega krytyce, choć jest mocnym ogniwem w kadrze. - Piszczek był słabym elementem drużyny na Euro 2012 we wszystkich meczach. Ani z Grecją, ani z Rosją, ani też z Czechami nie przeprowadził żadnej ciekawej ofensywnej akcji. Było widać, że cierpi fizycznie. Reprezentacja narodowa to bardzo specyficzne miejsce. Często bywa tak, że w zagranicznym klubie jesteś gwiazdą, ale na grę w drużynie narodowej się to nie przekłada - stwierdził Kołtoń.

 

Przed meczem z Holandią Łukasz Piszczek zmagał się z dolegliwościami gastrycznymi. Fakt ten może tłumaczyć słabszą postawę prawego obrońcy reprezentacji Polski.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze