Dla tej fanki nie ma granic! Kobieta rzuciła się na Messiego (WIDEO)

Piłka nożna
Dla tej fanki nie ma granic! Kobieta rzuciła się na Messiego (WIDEO)
fot. youtube

Chwile grozy przeżył Lionel Messi, który wraz z kadrą Argentyny przebywa w USA na turnieju Copa America. Najlepszy piłkarz świata wysiadając z autokaru, pod hotelem w Chicago, został ”zaatakowany” przez jedną z fanek, która za wszelką cenę chciała zdobyć jego autograf. Po szybkiej interwencji ochroniarzy kobieta została odciągnięta od zawodnika Barcelony.

Messi wysiadał razem z kolegami z autokaru, gdy nagle do Argentyńczyka podbiegłą jedna z fanek. Kobieta wykorzystała nieuwagę policji. Wyglądała na bardzo zdesperowaną, gdyż w pewnym momencie chwyciła piłkarza za rękę. Messi wyglądał na przestraszonego całą sytuacją i dopiero po interwencji ochrony udało się odciągnąć fankę od gwiazdora Barcelony.

 

Obeszło się bez konsekwencji dla kobiety, która po wydarzeniu powiedziała, że nie chciała skrzywdzić zawodnika, ale zdobyć jego autograf, a to była jedyna okazja. Messi lekko podrapany udał się do hotelu.

 

 

Przypomnijmy, że Argentyńczyk pierwszy mecz w Copa America z Chile (2:1) przesiedział na ławce rezerwowych z powodu lekkiej kontuzji pleców. Kolejnymi rywalami piłkarzy Gerardo Martino będą reprezentacje Panamy i Boliwii.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze