Anglia - Rosja: Skrót meczu Euro 2016 (WIDEO)

Anglia była niezwykle blisko zwycięstwa w meczu z Rosją, ale bramka Wasilija Bieriezuckiego w doliczonym czasie gry odebrała jej triumf! Spotkanie Anglia - Rosja zakończyło się wynikiem 1:1. Zobaczcie skrót meczu!

Bardzo długo w spotkaniu Anglii z Rosją żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Gdy Eric Dier zdobył bramkę w 74. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego wydawało się, że nic nie odbierze już Anglikom zwycięstwa. Sen o trzech punktach został jednak brutalnie przerwany w doliczonym czasie gry, gdy piłkę do pustej bramki wbił Wasilij Bieriezucki. Po ostatnim gwizdku Rosjanie cieszyli się na murawie Stade Velodrome w Marsylii, co najmniej jak gdyby awansowali do 1/8 finału!

Grupa B: Anglia - Rosja 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Eric Dier (73\\'), 1:1 Wasilij Bieriezucki (90+2\\').

Anglia: Joe Hart - Danny Rose, Chris Smalling, Gary Cahill, Kyle Walker - Raheem Sterling (87. James Milner), Eric Dier, Wayne Rooney (77. Jack Wilshere), Dele Alli, Adam Lallana - Harry Kane.

Rosja: Igor Akinfiejew - Igor Smolnikow, Wasilij Bieriezucki, Siergiej Ignaszewicz, Georgij Szczennikow - Roman Neustaedter (80. Denis Głuszakow), Aleksandr Gołowin (77. Roman Szirokow), Aleksandr Kokorin, Fiodor Smołow (85. Paweł Mamajew), Oleg Szatow - Artiom Dziuba.

Żółta kartka - Anglia: Gary Cahill. Rosja: Georgij Szczennikow.
Sędzia: Nicola Rizzoli (Włochy). Widzów 60 000.

Skrót meczu Anglia - Rosja w załączonym materiale wideo.