Overused wygrywa x-kom CLASH!

E-sport
Overused wygrywa x-kom CLASH!

Drużyna Overused pokonała illuminar Honor Gaming w finale turnieju x-kom CLASH w League of Legends. Sklejka graczy z zagranicy – pomimo drobnych problemów w drugiej grze - relatywnie łatwo pokonała iHG wynikiem 2-0.

Na początku pierwszego meczu świetnie prezentował się Overpow, który z drobną pomocą Tabasko wręcz niszczył przeciwnego mid lanera grającego Varusem. Wszystko do czasu jak ten kupił Hexdrinkera i był całkowicie odporny na burst Blitza z przedmiotami na moc umiejętności. Mid laner Overused miał – za sprawą problemów z zabijaniem fal minionów - tyle samo złota co Overpow, który zdobył trzy zabójstwa we wczesnej fazie gry.

 

Overused zastosowało prostą, ale skuteczną kompozycje drużynową, która okazała się dużo skuteczniejsza niż eksperymentalne wybory iHG (Bllitzcrank na środku i Vladimir na górnej alei). Po przeczekaniu momentu dominacji iHG, Overused w swoim stylu domknęło pierwszą grę z porażającą łatwością.

 

W drugiej grze iHG – pomimo ogromnej przewagi Overused na środkowej alei – dostało kilka szans na powrót z zaświatów. Jednak drużyna Overused pomyliła się tylko raz i to nie wystarczyło, by iHG mogło odwrócić losy pojedynku.

 

Overused wygrywa turniej x-kom CLASH w League of Legends i zabierze do domów 25 000 zł. Illuminar Honor Gaming musi zadowolić się drugim miejscem i 10 000 złotych.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze