Polska - Irlandia Północna: Do trzech razy sztuka? Milik nie może się wstrzelić... (WIDEO)

Piłka nożna
Polska - Irlandia Północna: Do trzech razy sztuka? Milik nie może się wstrzelić... (WIDEO)
fot. Polsat Sport

W ciągu 30 minut najwięcej sytuacji, które zagrażały bramce Michaela McGoverna, miał Arkadiusz Milik. Za pierwszym razem skiksował, następnie trafił prosto w bramkarza Irlandii Północnej, a potem fatalnie spudłował w niemal stuprocentowej sytuacji.

Napastnik Ajaksu Amsterdam należy do najbardziej aktywnych piłkarzy Adama Nawałki w spotkaniu z Irlandią Północną. Ciągle brakuje mu jednak skuteczności. Na początku pierwszej połowy nie trafił w piłkę w polu karnym. W 29. minucie oddał pierwszy celny strzał na bramkę, ale McGovern nie miał z nim najmniejszych problemów. Dwie minuty później był najbliżej zdobycia gola. Po otrzymaniu piłki w polu karnym znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Niestety, z około 10 metrów strzelił wysoko ponad bramką...

 

Arkadiusz Milik od kilku spotkań w reprezentacji nie może strzelić gola. Ostatnią bramkę dla Polski zdobył 17 listopada 2015 roku w towarzyskim meczu z Czechami. W międzyczasie miał chociażby świetną okazję w spotkaniu z Holadnią, kiedy to trafił w poprzeczkę.

JP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze