Gmoch o trzecim dniu Euro 2016: Kontrowersyjny sędzia i bohater Krychowiak

Piłka nożna
Gmoch o trzecim dniu Euro 2016: Kontrowersyjny sędzia i bohater Krychowiak
fot. Cyfrasport

Mecze Niemcy - Ukraina i Turcja Chorwacja zeszły na drugi plan po historycznym zwyciestwie Polaków w mistrzostwach Europy. - W dniu dzisiejszym ważna jest tylko reprezentacja naszego kraju. Chcę być nieobiektywny, bo Polska wygrała pierwszy mecz w historii mistrzostw Europy - ocenia Jacek Gmoch, który podsumował trzeci dzień Euro 2016.

Bramka dnia wg Gmocha:

Historyczne trafienie Arkadiusza Milika z Irlandią Północną. Zdobywając tę bramkę Milik stał się do tego najmłodszym strzelcem reprezentacji w historii jej występów na mistrzostwach Europy.

Kontrowersja dnia wg Gmocha:

Zagranie ręką Kyle'a Lafferty'ego w 40. minucie spotkania. Arbiter spotkania musiał podyktować w tej sytuacji rzut karny dla Polski, ale nie wiadomo czego nie zdecydował się wskazać na jedenasty metr.

Antybohater dnia wg Gmocha:

Ovidiu Alin Hategan. Sędzia meczu Polska - Irlandia Północna podjął kilka niezrozumiałych decyzji...

Bohater dnia wg Gmocha:

Olbrzymie zainteresowanie zarówno wśród nas - ekspertów, jak i całego piłkarskiego świata, wzbudził Bartosz Kapustka. To Grzegorz Krychowiak zasłużył jednak na miano gracza meczu i w konsekwencji bohatera dnia.

Moment dnia wg Gmocha:

Radość u nas w studiu po zdobyciu gola przez Milika, a także po zakończeniu spotkania! Zdaję sobie sprawę, że ogromnie cieszyli się także wszyscy kibice w polskich domach, a także fani, którzy wybrali się na mecz do Francji. Polscy piłkarze zafundowali nam dzisiaj wiele radości - oby tak dalej!

Paweł Ślęzak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie