EURO 2016: Krwawy Corluka! Potężny łokieć Tosuna (WIDEO)

Każdy mecz podczas EURO 2016 ma ogromną stawkę, a zawodnicy żadnej z reprezentacji nie odpuszczają ani centymetra boiska. Ostrych starć nie brakowało również w pierwszej połowie meczu Turcja - Chorwacja. Ofiarą potężnego uderzenia łokciem Cenka Tosuna padł Vedran Corluka. Sytuacja w załączonym materiale wideo!

Pierwsza odsłona spotkania na Parc des Princes w Paryżu nie zaskoczyła. Brakowało składnych akcji, realizacji założeń taktycznych, ale walki było wystarczająco dużo. Ofiarą jednego ze starć z Cenkiem Tosunem padł Vedran Corluka, który po uderzeniu łokciem zakrwawiony opuścił plac gry.

Chorwat po kilku minutach obandażowany powrócił na boisko, a jego reprezentacja do przerwy prowadzi z Turcją 1:0 po trafieniu Luki Modrica.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo!