"Psychopata" wraca na właściwą ścieżkę! Bakocevic nokautuje w 45 sekund (WIDEO)

Sporty walki
"Psychopata" wraca na właściwą ścieżkę! Bakocevic nokautuje w 45 sekund (WIDEO)
fot. KSW

Vaso Bakocevic (23-11-1, 10 KO, 7 SUB), znany z występów dla KSW, zanotował kolejne zwycięstwo przed czasem. "Psychopata" pokonał Zorana Spasojevica na gali Montenegro Fighting Championship w zaledwie 45 sekund!

Bakocevic walczył przed polską publicznością już cztery razy, lecz ani razu nie kończył starcia zwycięsko. Zaczął od porażki na gali PLMMA 29 z Łukaszem Chlewickim (14-4-1, 5 KO, 1 SUB), by później trzykrotnie wystąpić na wydarzeniach federacji KSW. Przegrywał kolejno z Maciejem Jewtuszką (12-3, 7 KO, 6 SUB), Arturem Sowińskim (17-7-2, 6 KO, 6 SUB) oraz Anzorem Azhievem (6-2-1, 1 KO, 1 SUB). Mimo to jest lubiany przez Polaków ze względu na swój efektowny styl.

Czarnogórzec - jak na zawodnika z Bałkanów przystało - bardzo często daje się ponieść emocjom. Czasami dzieje się to na oficjalnym ważeniu, a czasami podczas walki. Tym razem udanie spożytkował pokłady energii, gdyż już w 45 sekund znokautował Zorana Spasojevica na gali Montenegro Fighting Championship. Nie był to jego rekord, bo w maju 2015 roku wygrał z Misą Nikolicem (3-7, 3 KO) w... dziewięć sekund.

Bakosevic jest bardzo aktywnym zawodnikiem, gdyż w przeciągu roku walczy 4-5 razy.

 

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze