Moyes: Macie kapitalną defensywę i Lewandowskiego

Piłka nożna
Moyes: Macie kapitalną defensywę i Lewandowskiego
fot. Polsat Sport

Dobra robota! Macie ciekawą drużynę ze świetną defensywą i Lewandowskim. Ale nie zapominajmy: są Hiszpanie, są Niemcy, są jeszcze inne zespoły, które pretendują do mistrzostwa. Konkurencja ogromna - powiedział po meczu Polska - Niemcy David Moyes, były trener m.in. Evertonu i Manchesteru United.

Marcin Lepa: Jak Pan oceni mecz Polska - Niemcy?

David Moyes: To był rzeczywiście dobry, taktyczny mecz. Lepiej weszli w niego Niemcy, ale z czasem Polska zaczęła przejmowować inicjatywę i stworzyła dwie-trzy fajne sytuacje. Najlepsza to oczywiście ta z początku drugiej połowy - mieliście szansę wygrać spotkanie. Skończyło się bez goli, ale myślę, że i tak warto było oglądać ten mecz.

Polska zdobyła w dwóch meczach cztery punkty, nie tracąc przy tym bramki.

Dobra robota! Macie ciekawą drużynę ze świetną defensywą i Lewandowskim. Ale nie zapominajmy: są Hiszpanie, są Niemcy, są jeszcze inne zespoły, które pretendują do mistrzostwa. Mnóstwo pracy przed Polską, jeśli chce daleko zajść w tym turnieju.

Na kogo zwrócił Pan szczególną uwagę w polskim zespole?

Na Krychowiaka, Grosickiego, ale przede wszystkim na defensywę, która wykonała niesamowitą pracę w całym tym spotkaniu. To był naprawdę dobry mecz reprezentacji Polski.

 

Całą rozmowę obejrzysz w załączonym materiale wideo.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie