Polscy siatkarze o Euro 2016: Remis z Niemcami dał nam siłę! Pokonany Ukrainę

Piłka nożna
Polscy siatkarze o Euro 2016: Remis z Niemcami dał nam siłę! Pokonany Ukrainę
fot.PAP/EPA

Polscy siatkarze Karol Kłos oraz Bartosz Bednorz byli pod ogromnym wrażeniem postawy zespołu Adama Nawałki w potyczce z Niemcami podczas Euro 2016. Obaj są zdania, że biało-czerwoni wygrają Ukrainą. Pod warunkiem, że wykażą takie zaangażowanie i determinację, jak miało to miejsce w meczu z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Może to nie zabrzmi dobrze, ale byłem zaskoczony, że graliśmy tak dobrze na tle Niemców. Przede wszystkim świetnie oglądało się starcie z naszymi zachodnimi sąsiadami. Nie sądziłem, że biało-czerwoni wytrzymają takie tempo aż do ostatniego gwizdka. Wytrzymali do samego końca i na dodatek wywierali presję na Niemcach – opowiedział o swoich wrażeniach po meczu Polska – Niemcy Karol Kłos.

Karolowi Kłosowi wtórował młodszy kolega z reprezentacji Bartosz Bednorz. Niespełna 22-letni przyjmujący PGE Skra Bełchatów stwierdził, że zespół Adama Nawałki jest na fali i we wtorek pokona Ukrainę. - Byłem pod ogromnym wrażeniem naszej gry. Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla Niemców. Po tym co zobaczyłem w potyczce z zespołem Joachim Loewa jestem przekonany, że wygramy z Ukrainą – zaznaczył podopieczny Stephane’a Antigi.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie