Trening kadry przed meczem z Ukrainą. Transmisja na Polsatsport.pl!

Piłka nożna
Trening kadry przed meczem z Ukrainą. Transmisja na Polsatsport.pl!
fot. PAP

Już tylko kilkadziesiąt godzin pozostało do meczu Polska - Ukraina, który zakończy zmagania w grupie C Euro 2016. W poniedziałek kadrowicze odbędą ostatni trening przed spotkaniem. Transmisja od 16:35 na Polsatsport.pl!

Wtorkowy mecz z Ukrainą, który rozpocznie się o 18:00, rozegrany zostanie na słynnym Stade Velodrome w Marsylii. Mogąca pomieścić 67 tysięcy widzów arena, gościła już trzy spotkania Euro 2016, w tym jeden z pojedynków z udziałem gospodarzy - Francuzów. Trzy starcia pozostawiły ślad na murawie, dlatego zarówno treningi Polaków, jak i Ukraińców, odbędą się w Centre Robert Louis Dreyfus.

Polscy piłkarze, którzy mają już niemal pewny awans z grupy, pojawią się na treningowym boisku przed 16:45. Otwarte dla mediów i opinii publicznej będzie pierwsze piętnaście minut zajęć prowadzonych przez Adama Nawałkę. Czy nasz selekcjoner będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy? Mało prawdopodobne, bo Wojciech Szczęsny jeszcze w niedzielę ćwiczył indywidualnie i taki scenariusz powinien powtórzyć się także dziś.

Transmisja treningu kadry od 16:20 na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie