Bale bohaterem fazy grupowej? Wszystkie bramki Walijczyka (WIDEO)

Piłka nożna
Bale bohaterem fazy grupowej? Wszystkie bramki Walijczyka (WIDEO)
fot. PAP

Gareth Bale jest jednym z niewielu gwiazdorów, którzy na Euro 2016 stają na wysokości zadania. Do tej pory Walijczyk trafiał we wszystkich trzech meczach swojej reprezentacji i przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców turnieju! Zobaczcie gole Bale'a.

Dwa pierwsze trafienia Bale'a to bramki zdobyte po rzutach wolnych. Zawodnik Realu Madryt, który w ekipie Królewskich rzadziej podchodzi do stałych fragmentów (jako pierwszy wyznaczony jest tam Cristiano Ronaldo), w reprezentacji potwierdza, że ma młotek w nodze. Jako pierwszy przekonał się o tym Matus Kozacik. Słowacki golkiper przepuścił strzał Bale'a w pierwszej połowie spotkania, a kąsliwie uderzona piłka wpadła do bramki. Walia wygrała ten mecz 2:1.

Kolejny gol gwiazdora nie dał zwycięstwa walijskim Smokom, bowiem Wyspiarze wypuścili z rąk triumf nad reprezentacją Anglii. Bale ponownie trafił w tamtym spotkaniu z rzutu wolnego, zaskakując Joe Harta uderzeniem z ponad 30 metrów. Po raz trzeci Walijczyk ukąsił w ostatnim meczu grupowym z Rosją, wykorzystując doskonałe podanie od Aarona Ramseya. Trafienie na 3:0 dobiło żegnających się z mistrzostwami Rosjan.

Trzy gole Garetha Bale'a w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze