Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Polscy piłkarze zwycięstwem 1:0 nad Ukrainą przypieczętowali awans do 1/8 finału Euro 2016. Powrót z Marsylii do La Baule nieco się wydłużył, biało-czerwoni dotarli do hotelu dopiero nad ranem. Konferencja prasowa reprezentacji Polski została zaplanowana na godzinę 15.45. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Po spotkaniu z Ukrainą reprezentacja miała dotrzeć na lotnisko w Saint-Nazaire, położone w pobliżu bazy biało-czerwonych w La Baule. Z powodu gęstej mgły, samolot z Polakami na pokładzie wylądował jednak w Rennes, ponad 100 kilometrów od La Baule. Reprezentanci dojechali do hotelu taksówkami, ostatni około godziny czwartej nad ranem.

 

Konferencję prasową reprezentacji Polski zaplanowano na godzinę 15.45, wezmą w niej udział: Thiago Cionek, Tomasz Jodłowiec oraz  trener bramkarzy Jarosław Tkocz. Piłkarze, którzy zaprezentowali się w starciu z Ukrainą, nie będą w środę trenować;  dla pozostałych graczy zaplanowano  trening wyrównawczy, który będzie zamknięty dla mediów.

 

Polacy zajęli drugie miejsce w grupie C i awansowali do fazy pucharowej Euro 2016. W 1/8 finału podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się ze Szwajcarią - drugą drużyną grupy A.

 

Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl od godziny 15.45.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie