Węgry - Portugalia: Dzsudzsák zawstydził Ronaldo! Dwa gole w osiem minut (WIDEO)

Balázs Dzsudzsák pokazał, że przy wykonywaniu rzutów wolnych trzeba też mieć szczęście. Węgier pokonał Rui Patricio strzałem ze stojącej piłki, lecz bramki prawdopodobnie by nie było, gdyby nie rykoszet!

Lider reprezentacji Węgier udowodnił, że w piłce nożnej prócz umiejętności liczy się także szczęście. Najpierw Dzsudzsák wykonywał rzut wolny, a piłka po zderzeniu z ramieniem Andre Gomesa kompletnie zmieniła tor lotu i minęła Rui Patricio. Było 2:1, lecz kilka chwil później Cristiano Ronaldo wyrównał na 2:2 po pięknym uderzeniu piętą.

Mogło się wydawać, że Portugalia znowu ma wszystko pod kontrolą, lecz znowu uaktywnił się Dzsudzsák. Tym razem strzelił z dystansu, a piłka odbiła się od Naniego. Węgrzy ruszyli do szalonej radości i nie ma co się dziwić!

Dwie bramki w załączonych materiałach wideo.