noMERCY oficjalnie zakończyło swoją działalność

E-sport
noMERCY oficjalnie zakończyło swoją działalność

Polska organizacja e-sportowa - noMERCY, oficjalnie zapowiedziała zakończenie swojej działalności. Fioletowi od kilku lat cieszyli się wysoką pozycją wśród polskich gamingów i reprezentowani byli przez wielu klasowych zawodników. Powodów do podjęcia takiej decyzji włodarze organizacji nie podali.

Jedna z najbardziej znanych w naszym kraju e-sportowych organizacji zapowiedziała, że postanowiła oficjalnie i definitywnie zakończyć swoją działalność. Mowa tu o noMERCY. W sieci na próżno szukać strony internetowej organizacji. Z social media znikają również jej oficjalne profile. Włodarze noMERCY nie podali do wiadomości publicznej oficjalnych powodów, dla których postanowili przerwać działalność. 

W barwach noMERCY mogliśmy przez kilka ostatnich lat oglądać wiele zespołów, które dobrymi występami wyrobiły sobie znaczącą markę nie tylko na polskiej, ale również i światowej scenie e-sportowej. Jedną z nich była ekipa Counter-Strike: Global Offensive, które w składzie Karol 'tecek' Kapczyński, Piotr 'besBeser, Karol 'repo' Cybulski, Jakub 'KubiK' Kubiak oraz Tomasz 'eon' Januszak było w stanie swego czasu powalczyć nawet z dominującym absolutnie na polskiej scenie Virtus.pro. W fioletowych barwach mogliśmy oglądać również formacje League Of Legends, czy World of Tanks.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie