G-Loud Gaming triumfuje w finale GameON!

E-sport
G-Loud Gaming triumfuje w finale GameON!

Wielki finał turnieju Counter-Strike: Global Offensive odbywającego się w ramach wydarzenia GameON 2016 właśnie zakończył się wygraną zespołu G-Loud Gaming, który pokonał wynikiem 2:1 faworyzowany skład o nazwie Klanowa Nazwa Robocza.

Spotkanie rozpoczęło się od popularnej lokacji de_mirage, na której po stronie broniącej zaczeli Adam „destru” Gil i jego kompani. Z wielkim trudem przychodziło im odpieranie dobrze zorganizowanych ataków przeciwników, co po pierwszej połowie dało efekt w postaci minimalnego prowadzenia 8:7. Druga połowa była równie zacięta, lecz ostatecznie większą determinacją wykazali się reprezentanci G-Loud, którzy wyszli na prowadzenie 16:13.

Później pojedynek toczył się na mapie overpass, gdzie KNR rozpoczynało jako atakujący i od samego początku niezbyt dobrze spisywali się w tej roli. Mimo to wraz z upływem kolejnych minut wynik robił się coraz bardziej wyrównany. W końcu destru i jego zespół doprowadzili do remisu – 3:3. Od tego momentu KNR wyraźnie dominowało, co w efekcie przyniosło im wynik 10:5 po piętnastu rundach. Przewaga ta utrzymywała się również po drugiej stronie, co ostatecznie dało rezultat 16:6 i 1:1 w generalnej punktacji.


Decydujące starcie po stronie antyterrorystów rozpoczęli zawodnicy G-Loud Gaming, którzy mieli sporo problemu ze złapaniem swojego momentum, ale po pierwszej połowie udało im się uzyskać prowadzenie 8:7. Dalsze losy meczu upływały pod znakiem zaciętej walki. Do zwycięstwa zaczęli przybliżać się jednak bardziej przeciwnicy KNR. Zdołali oni finalnie zwyciężyć 16:11 i zajęli najwyższy stopień podium GameON 2016. Tym samym G-Loud zainkasowało 5000 złotych!

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie