Anglia - Islandia: Przełamane ręce Harta. Sigthorsson na 2:1 dla kopciuszka (WIDEO)

Kolbeinn Sigthorsson - do niedawna rywal Arkadiusza Milika o pierwszy plac w składzie Ajaksu Amsterdam - znowu dał o sobie znać. Tym razem po jego uderzeniu Islandia objęła prowadzenie 2:1 w meczu z Anglią! Lepiej w tej sytuacji mógł zachować się Joe Hart.

Anglia znakomicie rozpoczęła spotkanie, bo już po kilku minutach Raheem Sterling został sfaulowany w polu karnym, a do siatki z jedenastu metrów trafił Wayne Rooney. Po nieco ponad 30 sekundach Islandia doprowadziła jednak do wyrównania - po świetnie rozegranym rzucie z autu gola strzelił Ragnar Sigurdsson. Minęło 12 minut, a kopciuszek już wyszedł na prowadzenie! Do pozycji strzeleckiej doszedł Kolbeinn Sigthorsson, a jego uderzenie przełamało ręce Joe Harta. Wielka niespodzianka na początku rywalizacji!