Glik: Do Polski wrócimy z podniesioną głową

Piłka nożna
Glik: Do Polski wrócimy z podniesioną głową
fot.Cyfrasport

Bardzo przykro jest odpaść z turnieju, w którym traci się dwie bramki i nie przegrywa się meczu. Ten fakt na pewno wszystkich nas bardzo boli. Tym razem w karnych się nie udało. Cóż taka jest piłka. W ogólnym rozrachunku zagraliśmy dobry turniej. Wrócimy z podniesionymi głowami - stwierdził Kamil Glik.

Marcin Feddek: Najbardziej boli fakt, że odpadliśmy po rzutach karnych, choć znamy smak zwycięstwa po konkursie jedenastek.

 

Kamil Glik: Bardzo przykro jest odpaść z turnieju, w którym traci się dwie bramki i nie przegrywa się meczu. Ten fakt na pewno wszystkich nas bardzo boli. Tym razem w karnych się nie udało. Cóż taka jest piłka. W ogólnym rozrachunku zagraliśmy dobry turniej. Wrócimy z podniesionymi głowami.

 

Jesteście totalnie wyczerpani, ale Portugalczycy również. Różnica w tym meczu była minimalna.

 

Był to bardzo wyrównany mecz. Obie drużyny w tym momencie są na takim samym poziomie. Do tego oni również w 1/8 finału grali 120 minut. My mieliśmy swoje sytuacje, tak samo jak zespół z Półwyspu Iberyjskiego. Rzuty karne były sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

 

Ile doświadczenia zdobyliśmy we Francji jako drużyna?

 

Cały worek! Naprawdę całą masę. Dla wielu z nas był to pierwszy wielki turniej z reprezentacją. Nikogo nie zawiedliśmy. Wrócimy z podniesionymi głowami.

Marcin Feddek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze